ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Актуелно   >  Годинава “Дома” ќе не претставува на детската евровизија! Слушнете и уживајте!

  Годинава “Дома” ќе не претставува на детската евровизија! Слушнете и уживајте!

  “Дома”, е песната со која годинава, Марија Спасовска ќе не претставува на детската Евровизија во Минск на 25-ти Ноември.
  Музиката и аранжманот се на Дарко Димитров а текстот на Елена Ристеска и Дарко Димитров.
  13-годишната Марија Спасовска позади себе има неколку признанија и награди на неколку меѓународни фестивали, помеѓу кој, најзначаен е настапот на реномираниот “Славјански Базар”.
  Уживајте во баладата на Марија.