ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Актуелно   >  Погледнете го Видеото и атмосферата од Мила Србиновска на светското првенство по ХипХоп во Полска!
  Мила Србиновска го освои 3-то место на Светското Првенство по ХипХоп во Полска!

  Погледнете го Видеото и атмосферата од Мила Србиновска на светското првенство по ХипХоп во Полска!

  Прекрасната Мила Србиновска, годинава на Светкото Првенсто за ХипХоп го освои 3-тото место.

  Погледнете дел од атмосферата од малечката Мила и линкот на кој можете да го погледнете видеото од нејзиниот настап.

  Тимот на Babyshop.mk и честита на Мила за прекрасниот настап и за големиот успех. Нека се множат!

  Кликнете на линкот и погледнете го настапот на малечката Мила Србиновска