ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Најдобри места за летување со деца

  Најдобри места за летување со деца

  Најдобри места за летување со деца

  Сеуште не сте одлучиле каде ќе одите на море? 

  Да се избере добра, поволна локација и понуда, идеална за патување со мало дете не е ни малку лесно, посебно ако немате многу искуство што се однесува на таквите патувања. Без разлика дали ќе патувате во предсезона или во случај кога имате временски ограничувања дефинирани со терминот за годишен одмор, треба да ја избегнувате “ударната” сезона и високите температури.

  Ние ви предлагаме дестинации кои би помогнале во изборот за одмор со вашето мало дете.

  Хрватска

  Грција

  Турција

  Италија

  Шпанија

  Египет