ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Фризура за секаква пригода
  Фризура за секаква пригода

  Фризура за секаква пригода

  Сакате вашите мали лепотици да бидат поразлични од претходно а сепак да имате и забавно време?

  Во продолжение и предлагаме туторијал како да направи плетенка со косата на вашите малечки. Учете, забавувајте се и чувствувајте се убави.