ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Актуелно   >  Јана Тасев 4-то место на Интернационален натпревар по танцување
  Јана Тасев 4-то место на Интернационален натпревар во танцување

  Јана Тасев 4-то место на Интернационален натпревар по танцување

  Погледнете ја малечката Јана Тасев од својот настап кој се одржа годинава во Вип Арената. Преслатката Јана Тасев во категорија Зумба Латино Соло Јувениле 1 го освои 4-тото место а има само 4 години.

  Успехот се должи на трудот и упорноста но и големата љубов кон танцувањето. Таа од  3.5 годишна возраст танцува а за само 1.5 почна да собира награди.

  Браво Јана, ти посакуваме уште многу многу успеси!