ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >    >  февруари

    Потребно е: 300 грама просо, 3 литри вода, 300 грама спанаќ, 1 голем праз, 8 лажици маслиново масло, сол и пржен сусам. Припрема : Просото варете го во 3 литри вода околу 20 минути. Процедете го, но водата сочувајте ја. Сомелете го просото како каша со помош на

    Одлучивте ли да ја реновирате собата за вашето новороденче? Поради разновидноста и големината на понудата, водете сметка да не трошите многу пари на работи кои не ви се потребни. Ние ќе ви помогнеме во тоа.