ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  5 интересни факти. Зошто треба да имате секс во текот на бременоста? (ВИДЕО)
  5 интересни факти. Зошто треба да имате секс во текот на бременоста?(ВИДЕО)

  5 интересни факти. Зошто треба да имате секс во текот на бременоста? (ВИДЕО)

  Сите трудници и партнери барем еднаш се запрашале дали сексот за време на бременостa е безбеден?

  Апсолутно ДА! Еве 5 причини зошто велиме ДА, за сексот во бременост: