ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Деца   >  Бабицата одма се снимила! Бебето решило да оди веднаш по раѓањето – ВИДЕО
  Бабицата одма се снимила! Бебето решило да оди веднаш по раѓањето - ВИДЕО

  Бабицата одма се снимила! Бебето решило да оди веднаш по раѓањето – ВИДЕО

  Обично бебињата проодувата во периодот околу првата година, но ова е чудно. Ова бебе решило да оди веднаш по неговото раѓање. Погледнете го видеото подолу. Ова е вистинско чудо!