ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Бебе кое на секое прашање одговара со НЕ (ВИДЕО)
  Бебе кое на секое прашање одговара со НЕ (ВИДЕО)

  Бебе кое на секое прашање одговара со НЕ (ВИДЕО)

  Споделуваме интересно и симпатично видео со малото девојче Charlotte, која на сите прашања од нејзиниот татко одговара со “не”. Видеото до сега го имаат изгледано неколку милиони луѓе ширум светот. Сигурни сме дека ќе ве насмее!