ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Бесплатни и практични совети за сите идни мамички. Дознајте кои позиции за спиење, се безбедни во бременоста! (ВИДЕО)
  Бесплатни и практични совети за сите идни мамички. Дознајте кои позиции за спиење

  Бесплатни и практични совети за сите идни мамички. Дознајте кои позиции за спиење, се безбедни во бременоста! (ВИДЕО)

  Спиењето во текот на бременоста често знае да биде комплицирана и тешка за многу идни мајки.

  За да бидете сигурни дека позицијата во која спиете е безбедна и добра како за вас така и вашето бебенце, погледнете го видеото во продолжение!