ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Бидете во тренд и за време на топлото време.
  Бидете во тренд и за време на топлото време.

  Бидете во тренд и за време на топлото време.

  Бидете во тренд и за време на топлото време.

  Трик за едноставни и брзи локни (Видео)

  Заборавете на фенот и пресите во овие топли денови, се што дополнително ве грее, значи дека и дополнително ја оштетува вашата коса. Наместо тоа употребете едноставен трик кој ќе ви помогне да направите романтични локни.

  Доколку немате доволно време за одење на фризер, а немате ни доволно енергија, погледнете го видеото во продолжение кој ќе ви помогне во стилизирање на својата коса.