ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.

    Дали првото шишање значи и погуста и поцврста коса? Многу родители мислам дека по првото шишање бебешката коса ќе стане појака и погуста, некои од стручните лица одговараат дали нивните верувања се вистина.Не е возможно да се предвиди каква коса ќе

    Ако се тресете секој пат кога ќе забележите протекување на носот на вашето бебе, кога ќе кивне или подкашла, треба да знаете дека е нормално за бебињата да настинат или да се појават грип од шест до осум пати годишно.

    Како да ги смукате трошките и валканите работи од најтешко достапните места ? Еве неколку практични совети. 1.На отворот од цевката од правосмукалката ставете картон од ролна- тоалет хартија и стиснете со цел да го наместите во дупката. 2. Во вреќичката од