ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Бременост: Смути против утринска мачнина
  Бременост: Смути против утринска мачнина

  Бременост: Смути против утринска мачнина

  Тајната состојка на ова смути, кое  брзо и лесносе  подготвува, е ѓумбирот кој помага при дигестивни нарушувања и гадење.

   

  Состојки: 

  1 банана

  ½ чаши јогурт

  1 лажичка мед

  1 чаша млеко

  парче ѓумбир

   

  Подготовка: Ставете ги сите состојки во блендер и измешајте пет минути.