ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Бременоста и раѓањето во само 3 минути (ВИДЕО)
  Бременоста и раѓањето во само 3 минути (ВИДЕО)

  Бременоста и раѓањето во само 3 минути (ВИДЕО)

  Погледнете го ова неверојатно патување низ кое бебето проаѓа во текот на 9 месеци додека е во матката на мајката па се до неговото раѓање. Сето ова прикажано во само 3 минути.

   

  Превземено од www.svezabebe.be.