ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Бременоста во тек на еден век!
  Бременоста во тек на еден век!

  Бременоста во тек на еден век!

  Погледнете каква била бременоста во последните 100 години.
  Од совети за бременоста во 1910 и корсетите за мајчинство во 1930-тите, до популарноста на пренаталните витамини во 1980-тите, студии за ефикасноста на витаминот Е до стриите како проблем 2000-та.