ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  ЧИСТ ДОМ ЗА НОВИОТ ЧЛЕН ВО СЕМЕЈСТВОТО
  ЧИСТ ДОМ ЗА НОВИОТ ЧЛЕН ВО СЕМЕЈСТВОТО

  ЧИСТ ДОМ ЗА НОВИОТ ЧЛЕН ВО СЕМЕЈСТВОТО

                Треба да го подготвите домот за новиот член што наскоро треба да пристигне? Списокот на обврски е голем а вие видно возбудени од убавата долгоочекувана промена не знаете од каде да почнете. Почнете по ред : Креветче-штиклирано , пелени-штиклирано, облека-штиклирано, ……

  …И тогаш пред вас стои најголемата дилема, која ги збунува сите млади родители. Како да го направите домот здраво место за вашиот мал-голем член?

  Решението го имаме ние!

  goebaby, babyshop, babyshopmk

  GOE BABY-средството за чистење ги решава вашите проблеми, лесно и едноставно. Затоа што GOE BABY чисти брзо и едностванo а ефектот е повеќе од очекуван. Кога ќе го употребувате ова средство ќе бидете сигурни дека, чистите на природен начин, без употреба на груби хемикалии. 

  Запомнете ги неговите предности: 99.99% антибактериски, 100 % безбедени за околината и вашето бебе.

  GOE BABYсе произведува со користење на биоензимска технологија, што значи без хемикалии и било какви други штетни матерјали за вашето бебе и домот воопшто. Тоj e без алергенски мириси и конзерванси, нетоксичен и целосно безбеден за септички  резервоери.Тој е повеќенаменски одржувач на хигиената  а сето тоа со цел, подобра и почиста околина на вашето БЕБЕ..

  Што можете да чистите со ова средство ?

  – Да ги исчистите сите површини во домот (подот, полиците, столиците, играчките, текстилот, масичката за пресоблекување) ..едноставно СЕ!

  -Да ги исперете на едноставен начин сите облеки, постелини и ткенини кои ќе ги користи вашето бебе, и тоа да го  правите секогаш , затоа што GOE BABYги чисти флеките од мајчиното млеко, од подригнувањата , од протекувањето низ пелените, без хемикалии и многу безбедно.

  GOE BABY  ќе направи да бидете сигурни дека се во домот е чисто и здраво!

  GOE BABY ќе ви ја реши најголемата дилема, околу тоа со што треба да ја чистите околината на вашето бебе и вашиот дом.

  GOE BABY  ви нуди спокој во моментот кога новиот член треба да пристигне дома ! Се е чисто, здраво и безбедно!

  goebaby, babyshop, babyshopmk

  А како да стигнете до него?  Едноставно! Отворете го следниот линк https://www.babyshop.mk/mk/goe-babyи купете го.!!! За доставата не грижете се, ќе ви го доставиме до дома! 

  Уживајте! Радувајте се! Ние сме секогаш тука за Вас! 

  Пoвеќе информации на www.goe-europe.comи www.babyshop.mk