ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Даикири коктел со јагоди
  Даикири коктел со јагоди

  Даикири коктел со јагоди

  Инспирација за рецептот за коктел кој ви го предлагаме во продолжение, е незаменлвиот вкус на јагоди, омиленото овошје за овој период од годината. Едноставен, освежувачки, сладок коктел во кој ќе уживате во присуство на вашите пријатели.