ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Здрава исхрана   >  Детокс вода со малини
  Детокс вода со малини

  Детокс вода со малини

  Детокс водата е вистински хит во светот, и тоа многу едноставно се прави.

  Ако користите кисела вода, вашиот пијалок е подготвен за само неколку минути. Потребна ви е една раката малини кои ќе ги ставите во бокал со вода.

  Додајте неколку свежи листови нане и пијалок е готов .Ќе добиете благотворен и освежувачки ефект врз вашето тело.