ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Актуелно   >  Детска Eвровизија- Ежење од глава до пети од фантастичниот настап на нашата Марија Спасовска! Погледнете!
  Детска Eвровизија- Ежење од глава до пети од фантастичниот настап на нашата Марија Спасовска! Погледнете!

  Детска Eвровизија- Ежење од глава до пети од фантастичниот настап на нашата Марија Спасовска! Погледнете!

  Нашата Марија Спасовска имаше одличен настап на Детската Евровизија која се одржа денес во Белорусија. Ние се наеживме од глава до пети од настапот на нашата претставничка, која ја изведе песната “ДОМА” дело на Дарко Димитров. Браво Марија! Стискаме палци за тебе!