ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Доењето и музичките ноти го овозможуваат најдобриот почеток во животот на едно бебе (ВИДЕО)
  Доењето и музичките ноти го овозможуваат најдобриот почеток во животот на едно бебе.

  Доењето и музичките ноти го овозможуваат најдобриот почеток во животот на едно бебе (ВИДЕО)

  Во продолжение неколку совети за почеток на доењето, вклучувајќи го и процесот на поврзувањето на бебето со мајката, олеснето со наменска музика за доење.