ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Eлки за Нова Година кои ќе ве воодушеват! Оригинални елки кои го преплавија Instagram (Слики )
  Eлки за Нова Година кои ќе ве воодушеват! Оригинални елки кои го преплавија Instagram (Слики )

  Eлки за Нова Година кои ќе ве воодушеват! Оригинални елки кои го преплавија Instagram (Слики )

  Кој ќе биде подобар во китење на оригинална елка? Ова најдобро се гледа на Инстраграм, преку фотографиите на оригиналните елки кои постојано се објавуваат на оваа друштвена мрежа.

  Новогодишната креативност е предизвик за сите кои уживаат во уредување и декорирање на домот.

  Неколку елки ги освоија многууу луѓе на Instagram. За тоа се доказ огромниот број на лајкови кои ги добија некои од елките благодарејќи на нивната оригиналност. 

  Доколку сакате да истражите и да добиете некаква идеја за вашата елка, ви предлагаме да побарате преку #”christmastree” преку кој ќе имате можност да погледнете преку 16 милиони фотографии на оригинални елки. 

  Ние направивме избор од ТОП 5 најоригинални. 

  Погледнете ги!

   

  elka, babyshopmk

  elka, babyshopmk

  elka, babyshopmk

  elka, babyshopmk

  elka, babyshopmk

   Размислете за вашиот избор и споделете го со нас ! 🙂