ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Деца   >  Емотивни фотографии од породување (ВИДЕО)
  Емотивни фотографии од породување (ВИДЕО)

  Емотивни фотографии од породување (ВИДЕО)

  Емотивни фотографии од породување (ВИДЕО)

  Ви претставуваме прекрасно видео кое прикажува 68 професионални фотографии од породување ширум светот. Прекрасни фотографии на кои се претставени сите моменти, од први контракции и болки па се до првата прегратка на мајката и новороденчето.

  Овие фотографии се превземени од Facebook страницата “Birth Photography” на која можете да го погледнете породувањето од поинаков агол.