ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  И татковците можат да бидат ” трудни”
  И татковците можат да бидат " трудни"

  И татковците можат да бидат ” трудни”

  Рекламата во продолжение, ќе ви потврди колку е важно присуството на таткото за време на бременоста.
  Изработени се елеци/стомак со чија помош таткото може вистински да го почувствува клоцањето и мрдањето на бебето во утробата на мајката. Погледнете ги нивните реакции.