ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Како да се подготвите за своето новороденче? (ВИДЕО)
  Како да се подготвите за своето новороденче? (ВИДЕО)

  Како да се подготвите за своето новороденче? (ВИДЕО)

  Подготвувајќи се да го донесете вашето бебе во својот дом, може да ве натера да се почувствувате малку застрашувачко. Овие совети ќе ви помогнат да се подготвите за напуштање на болницата.