ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Деца   >  Како е да се биде мајка: 10 фотографии кои сигурно ќе ве насмеат
  Како е да се биде мајка: 10 фотографии кои сигурно ќе ве насмеат

  Како е да се биде мајка: 10 фотографии кои сигурно ќе ве насмеат

  Посебната врска помеѓу мајката и детето не изостанува ниту во животинскиот свет.

  Погледнете како е да се биде мајка низ овие фотографии од преслатките животни.

   КАКО Е ДА СЕ БИДЕ МАЈКА?

   

  1.Спие само кога и децата спијат

   

  2. Исцрпена е и нема одмор

   

   

  3.Ти помага да ги направиш своите први чекори..

   

   

  4.Нејзиното срце е полно со љубов

   

  5.Секогаш ја жртвува својата приватност како би поминала повеќе време со своето дете

   

   

  6.Нејзината љубов нема граници

   

  7.Се грижи за нас..

   

   

  8. Некогаш дури и премногу..

   

   

  9. Без оглед на тоа дали сме големи..

   

   

   10.  ..или мали..