ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Како изгледа првиот ден на новороденчето (ВИДЕО)
  Како изгледа првиот ден на новороденчето

  Како изгледа првиот ден на новороденчето (ВИДЕО)

  Како изгледа првиот ден на новороденчето

  Првиот дан на бебето е возбудлив и емотивен ден за родителите. Еден татко се сетил да го сними првиот ден од животот на неговото девојче вклулувајќи ги сите детали, првиот бакнеж, првото доење, нежност…емотивно и прекрасно.