ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Како навистина изгледа периодот откако ќе станете родители?
  Како навистина изгледа периодот откако ќе станете родители?

  Како навистина изгледа периодот откако ќе станете родители?

  Голем број на непроспиени ноќи, замор, доење, се само неколку од многуте работи кои ги очекуваат идните родители. Авторката Line Severinsen на интересен начин го претставува периодот кој доаѓа по бебето. Погледнете ги во продолжение илустрации кои ги отсликуваат сите родители.