ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Деца   >  Која е разликата од едно дете и близнаци?
  Која е разликата од едно дете и близнаци?

  Која е разликата од едно дете и близнаци?

  Која е разликата од едно дете и близнаци?

  Разликата е во неверојатната авантура на која ќе сведочите и ќе се смее целото семејство.

  Близнаците се специфични по многу нешта. Односот кој го градат, нивниот интересен начин на вербална и не-вербална комуникација се само дел од неверојатното искуство со близнаците.

  Меѓутоа, ние ви подготвивме видео докази за тоа дека близнаците навистина се неодоливи и посебни.

  1. Во недостаток на цуцла или брадавица, еден од близнаците секогаш може да биде сигурен дека ќе има што да цица.

  2. Kога сами одат во кревет да спијат, тие всушност никогаш не се сами (но се исклучително симпатични).