ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Здрава исхрана   >  Милк шејк од банана за подобар апетит
  Милк шејк од банана за подобар апетит

  Милк шејк од банана за подобар апетит

  Неопходно е:

  1 зрела банана

  1 лажица екстракт од ванила

  1 чаша млеко

  ПОДГОТОВКА

  Ставете ги сите состојки во блендер и измешајте ги.