Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Детски велосипеди

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Toyz Дрвен баланс велосипед Enduro - Pink

Toyz Дрвен баланс велосипед Enduro - Pink

TOYZ-0234
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Green

Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Green

TOYZ-0251
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Grey

Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Grey

TOYZ-0252
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Chipolino Велосипед - Max Bike (Повеќе бои)

Баланс велосипед 3 во 1"Max Bike"

DIKMB0201MI
Наменето за деца над 3 години со тежина до 25 кг
ден 2.950,00 со ддв.
Баланс велосипед минт - Janod

Баланс велосипед минт - Janod

3700217332433/1822
Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација.
ден 5.790,00 со ддв.
Баланс велосипед розов - Janod

Баланс велосипед розов - Janod

3700217332396/2258
Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација.
ден 6.490,00 со ддв.
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Yellow

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"yellow

TRKSM0202YE/2850
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty White

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"white

TRKSM0203WH/2851
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Red

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"red

TRKSM0201RE
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Velo - Purple

Toyz Дрвен баланс велосипед Velo - Purple

TOYZ-0213
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
CHICCO BALANCE BIKE RED BULLET

CHICCO BALANCE BIKE RED BULLET

017160000/3521
Првиот точак на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали. * Направено од ултра-лесен метал * Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето * Возраст од 2-5 години ( максимум тежина до 25 кг)
ден 2.890,00 со ддв.
КАЦИГА GO UP LIGHTS PASTEL BLUE-PINK (45-51CM) 22000023 GLOBBER

КАЦИГА GO UP LIGHTS PASTEL BLUE-PINK (45-51CM) 22000023 GLOBBER

506-200
Надворешната школка од калап Поликарбонат, обезбедува максимална покривка на главата и доаѓа со облога за пена EPS што апсорбира удари, запечатени пена влошки од 7 мм и подлога за брадата, за одлична заштита и удобност.
ден 2.290,00 со ддв.
BALANCE BIKE SPARK со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА GREEN QPLAY

BALANCE BIKE SPARK со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА GREEN QPLAY

BK00305
Достапен во 4 бои
ден 3.690,00 со ддв. ден 3.137,00 со ддв.
БУТКАЛКА RANGE 613W 12м+ БЕЛА JUNGLE

БУТКАЛКА RANGE 613W 12м+ БЕЛА JUNGLE

01080525
ден 2.990,00 со ддв.
БУТКАЛКА DREAM CAR 618А РОЗЕ JUNGLE

БУТКАЛКА DREAM CAR 618А РОЗЕ JUNGLE

01080803
ден 1.990,00 со ддв.
БУТКАЛКА FIAT 500 - 620 РОЗЕ JUNGLE

БУТКАЛКА FIAT 500 - 620 РОЗЕ JUNGLE

01081011
ден 3.990,00 со ддв.
Close