Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Доење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Електрична пумпа за гради LED Leia

Електрична пумпа за гради LED Leia

550096/2815
Димензии на производот: 23x9x9cm.
Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.
ден 2.890,00 со ддв.
Рачна Пумпа за Измолзување

Рачна Пумпа за Измолзување

2058
Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа. Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас. Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување. Целосно се расклопува за лесно миење. Не содржи БПА
ден 3.340,00 со ддв.
ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА CHICCO

ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА CHICCO

091990000
Електрична пумпа за измолзување на Chicco за двете гради: го имитира вшмукувањето од бебето. Го активира начинот на стимулација, со побрзо темпо, за стимулација на протокот на млеко. После 2 минути се префрлува на побавен начин на екстракција. Ексклузивен дигитален дисплеј: прикажува време на измолзување и ниво на едноставен начин, во двете фази. Копчиња кои функционираат на допир за едноставна промена на подесувањата. Лесна во тежина и со двојно напојување, на батерии/ адаптер на струја. Ергономски дизајн под соодветен агол за удобна и опуштена позиција на измолзување. Мек силиконски додаток кој го олеснува измолзувањето. Двојна намена: да се измолзува млекото и да се складира за покасно или директно да се користи за хранење на бебето. Компатибилна со шишињата на Chicco Natural Feeling. Практична база за максимална стабилност на пумпата за измолзување. Не постои ризик да го прекине подојот.
ден 8.690,00 со ддв.
ВЕШТАЧКИ БРАДАВИЦИ КАУЧУК ГОЛЕМИ CHICCO

ВЕШТАЧКИ БРАДАВИЦИ КАУЧУК ГОЛЕМИ CHICCO

022540000
ВЕШТАЧКИ БРАДАВИЦИ КАУЧУК ГОЛЕМИ CHICCO
ден 495,00 со ддв.
Close