Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дрвени играчки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
 Амазон - Играчка за развој на моторичките вештини

Амазон - Играчка за развој на моторичките вештини

6923619426723
Играчка што помага во развојот на фините моторички вештини на децата, но и ги поттикнува да научат повеќе за различните животински видови и со помош на родителите да ја разберат нивната важност.
ден 1.690,00 со ддв.
Сортер за форми - Дрво - Пастел (Lifestyle Collection)

Сортер за форми - Дрво - Пастел (Lifestyle Collection)

6923619437835
Сортер за форми во форма на дрво. Го прави играњето забавно и им помага на децата да научат да распознаваат различни форми и бои.
Возраст: 1+
ден 1.890,00 со ддв.
Играчка од дрво - Градина 7 во 1

Играчка од дрво - Градина 7 во 1

6923619432854

Оваа стимулативна, креативна играчка содржи лавиринт со топчиња во разни бои, сортирач на форми, сметало, блокчиња за броење од 1 до 10 и многу други подвижни делчиња.
Совршена е за поттикнување на социјалноста и споделувањето, бидејќи со неа истовремено можат да играат повеќе деца.
ден 6.290,00 со ддв.
Моторичка игра - Забава со цвеќиња

Моторичка игра - Забава со цвеќиња

6923619408958
Атрактивните форми, мазните површини и подвижните делчиња се погодни за потребата на децата да учат преку допир и да ги вежбаат моторичките вештини.
Возраст: 1+
ден 1.690,00 со ддв.
Возило со променлив изглед

Возило со променлив изглед

6923619432908

Димензи:13.5 x 9 x 9 cm
Материјал:Дрво/Wood
Возраст:18m+
ден 1.290,00 со ддв.
Играчка за удирање со чеканче

Играчка за удирање со чеканче

6923619437309

Оваа играчка ќе ги држи децата зафатени со часови.
Вклучува цврст дрвен чекан со кој парчињата се удираат надолу, а потоа едноставно свртете ја од другата страна и забавта може да продолжи!
Светлите бои го задржуваат вниманието на детето и помагаат да се изгради концентрација.
ден 1.190,00 со ддв.