Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Кадички

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Кадичка за бањање на бебе

Кадичка за бањање на бебе

PZKA018FF04LB
Оваа е кадичка е наменета за бањање на бебиња. Таа ќе го олесни бањањето и ќе ви пружи поголема сигурност и одлична положба во која вашето бебе ќе ужива.
ден 450,00 со ддв.
Кадичка за бањање (сино, розево, зелено и портокалово)

Кадичка за бањање (сино, розево, зелено и портокалово)

07 529
Бозраст: 0-24м
ден 715,00 со ддв.
Корито на склопување со 5 дела

Корито на склопување со 5 дела (Повеќе бои)

900008
Димензии на производот: 80x23x48 cm.
ден 4.200,00 со ддв.
Кадичка Хипо Kikka Boo (Повеќе бои)

Кадичка Хипо Kikka Boo (Повеќе бои)

550031/2837
Наменета за бебиња од 0 месеци.
ден 1.490,00 со ддв.
Кадичка Каи Kikka Boo (Повеќе бои)

Кадичка Каи Kikka Boo (Повеќе бои)

550034
Наменета за бебиња од 0 месеци.
ден 1.850,00 со ддв.
Кадичка за бањање

Кадичка за бањање (сина, розева, жолта и портокалова)

07 512
Бозраст: 0-24м
ден 715,00 со ддв.
Кадичка Дори Kikka Boo

Кадичка Дори Kikka Boo

550036/2835
Бозраст: 0-24м
ден 2.290,00 со ддв.
Kikka Boo Кадичка Лавера (Повеќе бои)

Kikka Boo Кадичка Лавера (Повеќе бои)

550170/3182
Димензии на производот: 88x50x25cm
ден 2.490,00 со ддв.
CHICCO КАДИЧКА НА ПОСТОЉЕ CUDDLE BUBBLE COOL

CHICCO КАДИЧКА НА ПОСТОЉЕ CUDDLE BUBBLE COOL

793481900/3676

Удобност и практичност за хигиена на Вашето бебе.
Оваа кадичка е многу удобна и повеќенаменска за Вашето бебе.
Конечно, капењето и преслекувањето не е само удобно туку и максимално практично за мајките.
Тоа може да биде припремено за минута и содржи многу прегради за чување на сите додатоци кои Ви се потребни за капење на бебето.
Со минималистички и компактен стил лесно се прилагодува во секој дом.
ден 7.990,00 со ддв.
КАДИЧКА СТОЛЧЕ ЗА КАПЕЊЕ BUBBLE NEST COOL GREY CHICCO

КАДИЧКА СТОЛЧЕ ЗА КАПЕЊЕ BUBBLE NEST COOL GREY CHICCO

791171900
Bubble Nest се трансформира и е одлично решение за заштеда на простор во домот и помошник на родителите. Благодарение на неговата рамка секогаш ќе го капете вашето дете на висината која ви е удобна. Ова столче за капење одговара на секоја бања. Седечкиот дел се отсранува од рамката и може да се користи во када. Овозможува удобно и безбедно капење за вашето малечко од самото раѓање се до неговата прва година. Чепот на седиштето се затвора и ја задржува водата, така што вашето дете слободно може да прска насекаде. За да го испразнете столчето доволно е само да го отсраните чепот и водата ќе истече. Bubble Nest е закосено за поголема удобност и безбедност од најрана возраст. Има нелизгачка подлога за дополнителна заштита и пречка која спречува вашето дете да се лизне. Bubble Nest може да биде преклопено во компактна големина и може да се чува без да зафати многу простор.
ден 6.590,00 со ддв.
Корито со 6 дела- Babyjem

Корито со 6 дела- Babyjem

900005/3959
Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно. Достапно во три бои (сина, розева, бела/проѕирна)
ден 2.590,00 со ддв.
Close