Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлоги за пресоблекување

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Sensilo-Подолога за пресоблекување - FOX

Sensilo-Подолога за пресоблекување - FOX

SILLO-1257/3249

Подлогата за пресоблекување - FOX е со должина од 70 цм.
Подлогата може да служи и за мерење на вашето дете.
Стабилна е и може да се постави директно на креветчето или шкафчето за пресоблекување.
Ширината на подлогата е 60 см.
Подлогата може да се постави и на други стабилни површини (на пр. на фиоки, маса, земја...).
Kористени материјали со највисок квалитет кои обезбедуваат максимална безбедност и удобност.
Материјалот, со кој е покриена подлогата за менување на Sensillo, е лесен за чистење и е сосема безбеден за здравјето на детето - не содржи штетни материи.
ден 1.200,00 со ддв. ден 840,00 со ддв.
Подлога за пресоблекување - Kikka boo

Подлога за пресоблекување - Kikka boo

55105/2794
ден 1.760,00 со ддв.
Kikka Boo Пелена за пресоблекување - Drops

Kikka Boo Пелена за пресоблекување - Drops

55298
Димензии:40x60 см
ден 390,00 со ддв.
Close