Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Транспортери

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO БАЗА ЗА КОРПА SWINGING THE DREAM CRADLE

CHICCO БАЗА ЗА КОРПА SWINGING THE DREAM CRADLE

795300000

Колку често родителите го употребуваат трикот да ги возат своите деца со автомобил, само за да заспијат? Од сега па натаму, родителите може да останат во своите удобни домови и да го стават своето бебе да спие, благодарение на Dream Cradle, иновативната база која ги имитира движењата на колата.
ден 9.790,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ OASYS 0М+ STYLEGO ELEGANCE

CHICCO СЕДИШТЕ OASYS 0М+ STYLEGO ELEGANCE

795809607
СЕДИШТЕ OASYS 0М+ STYLEGO ELEGANCE CHICCO
ден 9.890,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ KAILY 0-13КГ BLACK

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ KAILY 0-13КГ BLACK

794879500

Kaily седиште за во автомобил, хомологирано за група 0+(0-13кг) во согласност со ECE R44/04 стандард.
Лесно и функционално, е најдоброто решение за патување од самиот почеток.
ден 8.990,00 со ддв.
JOIE СЕДИШТЕ GEMM 0-13кг EMBER

JOIE СЕДИШТЕ GEMM 0-13кг EMBER

C0911AGEMB000
Седиште за во автомобил 0+
ден 5.390,00 со ддв.
MONI СЕДИШТЕ GRAY

MONI СЕДИШТЕ GRAY

066CS128M22
Седиште за автомобил Moni погодно за деца со максимална тежина до 13кг, Група 0+.
ден 3.690,00 со ддв.
MONI СЕДИШТЕ MONI LIGHT GREY

MONI СЕДИШТЕ MONI LIGHT GREY

066CS128M16/3693
Седиште за автомобил Moni погодно за деца со максимална тежина до 13кг, Група 0+.
ден 3.690,00 со ддв.