Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Шампони и купки

Голем асортиман на детска козметика од светскиот бренд Walt Disney.

Благи и нежни шампони и гелови за туширање Со хидратантни својства без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежни за очи. Асортиман на детски парфеми, балзами за усни, подарок сетови, четки за коса, антибактериски гелови за дезинфекција на раце и многу друго.

 
Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

102
Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергени и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Дизни Снежана гел за туширање

Дизни Снежана гел за туширање

104
Гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 300ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Дизни Ариел гел за туширање

Дизни Ариел гел за туширање

101
Благ и нежен гел за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Мики Маус шампон и гел за туширање

Мики Маус шампон и гел за туширање

122
Благ и нежен шампон и гел за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Мини Маус шампон од јагода

Мини Маус шампон од јагода

125
Благ и нежен шампон за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 300ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Слика на Ултимејт Спајдермен купка

Ултимејт Спајдермен купка

151
Блага и нежна купка за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1l
ден 390,00 со ддв. ден 250,00 со ддв.
Close