Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

0-3 години

Играчки наменети за деца од 0 до 3 годишна возраст

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
 Амазон - Играчка за развој на моторичките вештини

Амазон - Играчка за развој на моторичките вештини

6923619426723
Играчка што помага во развојот на фините моторички вештини на децата, но и ги поттикнува да научат повеќе за различните животински видови и со помош на родителите да ја разберат нивната важност.
ден 1.690,00 со ддв.
Количка за кукла

Количка за кукла

07 603
Наменето за деца на возраст од 2+
ден 610,00 со ддв.
Количка за кукла

Количка за кукла

07 606
Наменето за деца на возраст од 2+
ден 455,00 со ддв.
Количка со кујнски сет - Mini chefs

Количка со кујнски сет - Mini chefs

4108
Наменето за деца на возраст од 24м+
ден 585,00 со ддв.
Креветче за бебе

Креветче за бебе

6049
Наменето за деца на возраст од 2+
ден 845,00 со ддв.
Крокодил на батерии

Крокодил на батерии

247

Наменето за деца на возраст од 2+
Свети, се движи и е музички.
ден 400,00 со ддв.
Машина за миење садови

Машина за миење садови

4305
Наменето за деца на возраст од 2+
ден 1.260,00 со ддв.
Моето прво милениче

Моето прво милениче

5001
Возраст: 2+
ден 650,00 со ддв.
Панда (Living Nature)

Панда

5037832305534

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти
Димензии: 19 x 15 x 24 cm
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
ден 1.670,00 со ддв.
Проектор магаре

Проектор магаре

30898
Проекторот е наменет за дечиња од самото раѓање и е 100% безбеден за дечињата.
ден 1.000,00 со ддв.
Проектор пеперутка

Проектор пеперутка

30895
Проекторот е наменет за дечиња од самото раѓање и е 100% безбеден за дечињата.
ден 1.000,00 со ддв.
Проектор слонче

Проектор слонче

30896
Проекторот е наменет за дечиња од самото раѓање и е 100% безбеден за дечињата.
ден 1.000,00 со ддв.
Сортер за форми - Дрво - Пастел (Lifestyle Collection)

Сортер за форми - Дрво - Пастел (Lifestyle Collection)

6923619437835
Сортер за форми во форма на дрво. Го прави играњето забавно и им помага на децата да научат да распознаваат различни форми и бои.
Возраст: 1+
ден 1.890,00 со ддв.
Видра (Living Nature) 40cm

Видра (Living Nature) 40cm

5037832002716

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Димензии: 37 x 54 x 67 cm
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
ден 1.250,00 со ддв.
Дидактички шарен автобус Sorter

Дидактички шарен автобус Sorter

0127117
Дидактички шарен автобус Sorter
ден 550,00 со ддв.
Играчка од дрво - Градина 7 во 1

Играчка од дрво - Градина 7 во 1

6923619432854

Оваа стимулативна, креативна играчка содржи лавиринт со топчиња во разни бои, сортирач на форми, сметало, блокчиња за броење од 1 до 10 и многу други подвижни делчиња.
Совршена е за поттикнување на социјалноста и споделувањето, бидејќи со неа истовремено можат да играат повеќе деца.
ден 6.290,00 со ддв.
Верверичка (Living Nature) 14cm

Верверичка (Living Nature) 14cm

5037832002655

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Димензии: 11 x 7 x 14 cm
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
ден 649,00 со ддв.
Моторичка игра - Забава со цвеќиња

Моторичка игра - Забава со цвеќиња

6923619408958
Атрактивните форми, мазните површини и подвижните делчиња се погодни за потребата на децата да учат преку допир и да ги вежбаат моторичките вештини.
Возраст: 1+
ден 1.690,00 со ддв.
Сет сложувалка - категории (24 парчиња)

Сет сложувалка - категории (24 парчиња)

0127124
Сет сложувалка- категории(24 парчиња)
ден 500,00 со ддв.
Возило со променлив изглед

Возило со променлив изглед

6923619432908

Димензи:13.5 x 9 x 9 cm
Материјал:Дрво/Wood
Возраст:18m+
ден 1.290,00 со ддв.
Мамут (Living Nature)

Мамут (Living Nature)

5037832301604

Со изглед како голем, влакнест слон, волнестиот мамут сега е исчезнат.
Имал исклучително долги заби коишто кај најголемите мажјаци можеле да пораснат и до 4 метри!
Тие живееле на замрзнатите пустелии на Северна Евроазија, Европа и Северна Америка.
Дознајте повеќе за овој праисториски цицач со Living Nature! Секоја играчка има приврзок со факти за животните и за нивните живеалишта.
ден 1.990,00 со ддв.
Фигури за сложување - Играчки

Фигури за сложување

0127116
Фигури за сложување
ден 200,00 со ддв.
Играчка за удирање со чеканче

Играчка за удирање со чеканче

6923619437309

Оваа играчка ќе ги држи децата зафатени со часови.
Вклучува цврст дрвен чекан со кој парчињата се удираат надолу, а потоа едноставно свртете ја од другата страна и забавта може да продолжи!
Светлите бои го задржуваат вниманието на детето и помагаат да се изгради концентрација.
ден 1.190,00 со ддв.
Срнче што лежи (living nature) (14cm)

Срнче што лежи (living nature) (14cm)

5037832002525

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Димензии: 14 cm
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
ден 590,00 со ддв.
Фигури за сложување Фарма

Фигури за сложување Фарма

0127115
Фигури за сложување Фарма
ден 200,00 со ддв.
Див зајак (Living nature)

Див зајак (Living nature)

5037832005236

Дивиот зајак има долго тело, издолжени задни нозе и големи уши со црни врвови.
Може да порасне до 52-60cm во должина и да тежи до 4kg.
ден 1.650,00 со ддв.
Играчка за туркање со подвижни крилја - Florah

Играчка за туркање со подвижни крилја - Florah

4013594549509
Кога оваа буба мара ќе биде турната, таа смешно мавта со крилјата, што ги мотивира децата да трчаат.
ден 1.290,00 со ддв.
Шарена вртелешка

Шарена вртелешка

0127109
Шарена вртелешка
ден 450,00 со ддв.
Елен Living nature (28cm)

Елен Living nature (28cm)

5037832002532

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Димензии: 28cm
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
ден 1.590,00 со ддв.
Играчка за туркање со подвижни крилја - Пајче

Играчка за туркање со подвижни крилја - Пајче

4013594549905

Кога децата го туркаат ова пајче, тоа мавта и тропа со крилјата, што ги мотивира да трчаат.
Материјал: Дрво/Wood
Возраст: 1+
Димензии: 18 x 15 x 61.5 cm
ден 1.190,00 со ддв.