Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

3 МОДЕРНИ И КВАЛИТЕТНИ БРЕНДОВИ ЗА ДЕТСКИ НАОЧАРИ ВО Babyshop.mk

понеделник, 06 август 2018

Еден од важните фактори за вашето бебе-дете е да му овозможите секаква заштита, посебно во текот на неговиот развој. Покрај квалитетна козметика, играчки, храна, разни реквизити, облека и еден тон други работи кои се потребни за вашето дете да има здрав раст и развој, од огромно значење е и добрата заштита од сонце за очите на вашите дечиња.
Babyshop.mk се погрижи и за тоа. Ви ги претставуваме нашите нови производи - детски очила за сонце од брендовите RayBan, StelaMcCartny i Guess и новата соработка со продавницата за наочари - Визус.

Покрај квалитетните стакла кои ги имаат овие три бренда, неопходно е да се спомене и нивниот модерен дизајн. Затоа, одберете го дизајнот кој ќе му прилега на вашето дете или едноставно разубавете го секојдневието на некое од вашите омилени дечиња со ваков одличен подарок.  

Babyshop, Ве очекува!  

 

 

 

Оставете коментар