Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

3-5 години

Играчки наменети за деца од 3 до 5 годинишна возраст

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Button idea

Button idea - друштвена игра

233

Игра за деца,која ги развива моторните вештини,креaтивното размислување, координација со очи и раце
За возраст 3+.
.Составено од 12 слики и 46 копчиња
ден 900,00 со ддв.
Happy & THOMAS - Train world

Happy & THOMAS - Train world

234
Thomas - возот кој децата го обожаваат. Забавувајте се заедно со нив! Музички воз кој свети и е на батерии. За деца над 3+
ден 680,00 со ддв.
Footbal Champions - Family Games

Footbal Champions - Family Games

236
Интерактивна Фамилијарно друштвена игра Наменета за деца 4+ Фудбал игра за 2ца играчи
ден 999,00 со ддв.
Hameer table

Hameer table

243

Музичка маса со чекан
Удрете ги со чеканот топките низ отворите на површината и направете да исчезнат.Момент подоцна погледнете како се тркалаат низ тунелот и излегуваат од предната страна на масата.Акцијата-реакцијата на играчката им овозможува на децата развивање на моторните вештини
За возраст од 3+.
ден 1.000,00 со ддв.
Крокодил на батерии

Крокодил на батерии

247
Наменето за деца 3+ Свети, се движи и е музички.
ден 400,00 со ддв.
LUDO game

LUDO game- друштвена игра

245

Лудо игра за родители и деца. Се игра со 2-4 играчи.Интересна и забвна игра за целото семејство.
За возраст од 3+.
Со висок квалитет на матерјалот 100% сигурно.
ден 500,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 200,00 Max: ден 3.098,00
ден200 ден3098