Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

5+

Играчки наменети за деца на годишна возраст од 5 години и повеќе

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Hot Wheel

Hot Wheel

238

Жешка патека со повеќе од 25 прачиња можете да направите атрактивна тркачка патека и да го промените изгледот кога и да посакате.
За возраст од 5+.
ден 1.500,00 со ддв.
World racing

World racing

251

Кола на батерии со волан.
За возраст од 3+.
ден 900,00 со ддв.
Projector art

Projector art

254

Проектор за цртање на батерии ,4 различни слики,содржи 8 фломастери.
За возраст од 3+.
ден 500,00 со ддв.
STAR WARS - Stormtrooper

STAR WARS - Stormtrooper

261
Stormtrooper - Star Wars
ден 800,00 со ддв.
Creative geometry - друштвена игра

Creative geometry - друштвена игра

260

Игра за деца,која ги развива моторните вештини,кретивното размислување,координација со очи и раце
За возраст 3+.
.Составено од 12 слики и 22 копчиња
ден 800,00 со ддв.
Stacking - баланс игра

Stacking - баланс игра

261

Игра за деца,која ги развива моторните вештини
За возраст 4+.
2-4 играчи.
Друштвена игра за целото семејство
ден 320,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 320,00 Max: ден 2.200,00
ден320 ден2200