Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

6+

Играчки наменети за деца на годишна возраст од 6+ години и повеќе

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Hot Wheel

Hot Wheel

238

Жешка патека со повеќе од 25 прачиња можете да направите атрактивна тркачка патека и да го промените изгледот кога и да посакате.
За возраст од 5+.
ден 1.500,00 со ддв.
Projector art

Projector art

254

Проектор за цртање на батерии ,4 различни слики,содржи 8 фломастери.
За возраст од 3+.
ден 500,00 со ддв.
Creative geometry - друштвена игра

Creative geometry - друштвена игра

260

Игра за деца,која ги развива моторните вештини,кретивното размислување,координација со очи и раце
За возраст 3+.
.Составено од 12 слики и 22 копчиња
ден 800,00 со ддв.
Stacking - баланс игра

Stacking - баланс игра

261

Игра за деца,која ги развива моторните вештини
За возраст 4+.
2-4 играчи.
Друштвена игра за целото семејство
ден 320,00 со ддв.
RACING CAR - ТРКАЧКА КОЛА

RACING CAR - ТРКАЧКА КОЛА

259

Тркачка кола со далечински управувач
Далечински управувач со 5 функции
Вратите се отвараат и затвораат
Наменето за деца од 6+
ден 1.100,00 со ддв.
Kubb vikinshka igra, vo pamuchna torba - mala

Kubb, Викиншка игра, во памучна торбичка - мала

4013594568746
Играјте шах како викинзите!
ден 1.888,00 со ддв.
Set za konstrukcija so topchinja shto se dvizhat

Сет за конструкција со топчиња што се движат

4013594538282
Возраст: 5+
ден 4.390,00 со ддв.
Smetalo

Сметало

46790098765
Со ова дрвено сметало броењето и сметањето се забава. Силните бои ќе го задржат вниманието на вашето дете и ќе му помогнат да развие и одржи концентрација, додека ги лизга топчињата од едната до другата стана.
ден 1.290,00 со ддв.
Alphabet Flashcards

Alphabet Flashcards

5011863102317
Make learning the letters of the alphabet fun with these colourful flashcards.
ден 650,00 со ддв.
Сет за изработка на алка - UNIQUELY ME!  ROCK ON

Сет за изработка на алка - UNIQUELY ME! ROCK ON

0127302
Сет за изработка на алка - UNIQUELY ME! ROCK ON
ден 540,00 со ддв.
Сет - Тетоважи за коса

Сет - Тетоважи за коса

0127303
Сет - Тетоважи за коса
ден 450,00 со ддв.
Ташна со шљокици

Ташна со шљокици

0127304
Ташна со шљокици
ден 920,00 со ддв.
Сет белезици - Пријателство

Сет белезици - Пријателство

0127306
Сет белезици - Пријателство
ден 540,00 со ддв.
Сет за изработка на огрлица

Сет за изработка на огрлица

0127307
Сет за изработка на огрлица
ден 460,00 со ддв.
Време е за мода - Студио за лакирање нокти

Време е за мода - Студио за лакирање нокти

0127309
Време е за мода - Студио за лакирање нокти
ден 620,00 со ддв.
Време е за мода - Cool коса

Време е за мода - Cool коса

0127310
Време е за мода - Cool коса
ден 620,00 со ддв.
Време е за мода - Сјаеви за усни

Време е за мода - Сјаеви за усни

0127311
Време е за мода - Сјаеви за усни
ден 620,00 со ддв.
Ранче со шљокици за боење

Ранче со шљокици за боење

0127305
Ранче со шљокици за боење
ден 910,00 со ддв.
Друштвена игра - Луд Шлем

Друштвена игра - Луд Шлем

0127340
Луд шлем - друштвена игра со која многу ќе се смеете.
ден 1.328,00 со ддв.
Друштвена игра - Немој да го разбудиш тато

Друштвена игра - Немој да го разбудиш тато

0127323

Друштвена игра - Немој да го разбудиш тато

Кој може да одолее на слтака чоколадна торта ?

Но, внимавајте на стапиците!

ден 1.062,00 со ддв.
Друштвена игра - шашави очила

Друштвена игра - шашави очила

0127322

Возраст: 7+
ден 1.027,00 со ддв.
Друштвена игра Boom ball

Друштвена игра Boom ball

0127079
Возраст: 6+
ден 1.100,00 со ддв.
Друштвена игра Супер волшебник Jinn

Друштвена игра Супер волшебник Jinn

0127005
Друштвена игра Супер волшебник Jinn Друштвена игра за деца на возраст од 5 и повеќе години.
ден 1.000,00 со ддв.
ABC Colouring Book

ABC Colouring Book

5011863501226
A 24-page educational colouring activity book to encourage children to read and write.
Age: 6+
ден 200,00 со ддв.
Cheeky Monkeys

Cheeky Monkeys

5011863102270
A fun and strategic game for all the family
Age: 4-8
ден 899,00 со ддв.
Dinosaur Discovery Jigsaw

Dinosaur Discovery Jigsaw

5011863300935
A 150-piece prehistoric jigsaw puzzle.
Age:5-9
ден 890,00 со ддв.
Pizza, Pizza Game

Pizza, Pizza Game

5011863101945
Make a perfect pizza but do beware, there could be a slug or bug under there!
Age 3-7
ден 890,00 со ддв.
Rocket Game

Rocket Game

5011863101655
Blast into space with this fun counting and matching game!
Age 4-7
ден 650,00 со ддв.
Spiders and Spouts Mini Game

Spiders and Spouts Mini Game

5011863102539
A fun, spider-themed snakes and ladders travel game.
Age 4-7
ден 390,00 со ддв.
Tell the Time Game

Tell the Time Game

5011863100764
Children will learn about analogue and digital time telling in this fun lotto game!
Age 5-9
ден 650,00 со ддв.