Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Акцесоари за бања

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Sensilo-Сунѓер за бањање-YELLOW

Sensilo-Сунѓер за бањање-YELLOW

SILLO-2013

Сунѓерот за бањање на доенчиња ја подобрува безбедноста и го олеснува бањањето за најмалите деца.
Овој сунѓер му овозможува на бебето да ја задржи соодветната позиција во кадата, и ја намалува можноста за било каква повреда или голтање на вода.
Овој сунѓер за бања на Сенсило, има сертификат за здравствен квалитет издаден од Полскиот хигиенски институт (ПЗХ).
ден 360,00
Sensilo-Сунѓер за бањање -PINK

Sensilo-Сунѓер за бањање -PINK

SILLO-2011

Сунѓерот за бањање на доенчиња ја подобрува безбедноста и го олеснува бањањето за најмалите деца.
Овој сунѓер му овозможува на бебето да ја задржи соодветната позиција во кадата, и ја намалува можноста за било каква повреда или голтање на вода.
Овој сунѓер за бања на Сенсило, има сертификат за здравствен квалитет издаден од Полскиот хигиенски институт (ПЗХ).
ден 360,00
Sensilo-Сунѓер за бањање -GREEN

Sensilo-Сунѓер за бањање -GREEN

SILLO-2012

Сунѓерот за бањање на доенчиња ја подобрува безбедноста и го олеснува бањањето за најмалите деца.
Овој сунѓер му овозможува на бебето да ја задржи соодветната позиција во кадата, и ја намалува можноста за било каква повреда или голтање на вода.
Овој сунѓер за бања на Сенсило, има сертификат за здравствен квалитет издаден од Полскиот хигиенски институт (ПЗХ).
ден 360,00
Подлога за бањање со фротир (Повеќе бои)

Подлога за бањање со фротир (Повеќе бои)

900118
Димензии на производот: 40x57x10 cm.
Димензии на пакувањето: 33x25x10 cm.
ден 840,00
Подлога за корито мече (Повеќе бои)

Подлога за корито мече (Повеќе бои)

900041
Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.
ден 1.100,00
Анатомско столче за во корито со мрежа (Повеќе бои)

Анатомско столче за во корито со мрежа (Повеќе бои)

900035
ден 790,00
Бебешко седло за бањање

Бебешко седло за бањање

07 497
Возраст: 6-15м
Максимална тежина: 13 кг.
ден 845,00
Столче за капење панда

Столче за капење панда

00990
Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци или до 13 кг.
ден 940,00
Прекривка за целосно повивање (Повеќе бои)

Прекривка за целосно повивање (Повеќе бои)

900237
Произведено од 100% памучна ткаенина целосно се прилагодува на големината на вашето бебе.
ден 690,00
Сад за полевање на склопување (Повеќе бои)

Сад за полевање на склопување (Повеќе бои)

900046
Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.
ден 220,00
Столче за во када (Повеќе бои)

Столче за во када (Повеќе бои)

900034
Благодарение на столчето со вакумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.
ден 850,00
Кофа на склопување (Повеќе бои)

Кофа на склопување (Повеќе бои)

900048
Пластична кофа на склопување за домашна употрба со чист дизајн и универзална примена.Може да се склопи лесно и воопшто не зафаќа простор.
ден 890,00
Заштитник за бањање (Повеќе бои)

Заштитник за бањање (Повеќе бои)

900127
Нежно седи на главата на вашето дете и се прилагодува благодарение на заштитниците за уши.Спречува иритација на ушите од вода и шампон или сапун на очите.направен е од неканцерогени матетијали.
ден 170,00
Столче за капење Hippo -  Kikka Boo (Повеќе бои)

Столче за капење Hippo - Kikka Boo (Повеќе бои)

550056
Возраст: 6-16м
Максимална тежина: 13 кг.
Димензии: 34x22x27 см
ден 1.190,00
Организатор за играчки во бања (Повеќе бои)

Организатор за играчки во бања (Повеќе бои)

900070
Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите играчки додека се бања.
ден 400,00
Држач за бањање

Држач за бањање

07 515
Возраст: 0-12м
Максимална тежина: 10 кг.
ден 325,00
Мрежа за корито на собирање

Мрежа за корито на собирање

900107
Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно.
ден 450,00
Организатор за во бања

Организатор за во бања

900097
Организаторот е корисен производ дизајниран да обезбеди ред во бањата и не зазема скоро никаков простор.
ден 400,00
Сунѓер за бањање со појас за рака

Сунѓер за бањање со појас за рака

900230
Димензии на производот: 9x15cm.
Димензии на пакувањето: 11x19x5cm.
ден 230,00
Close