Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Астрологија

Изработка на натални карти за вас и вашите деца.

 

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
 Натална карта

Натална карта

131
Наталната карта дава предвидувања за целиот живот. Ве насочува и ве воведува какви перспективи има во вашиот живот, што е она што треба да го искористите како шанса, на што да внимавате или да го ставите или тргнете од фокусот. Тоа е опис на глобалните случувања во вашиот живот. Изработуваме натална карта за родителите и вашите малечки.
ден 1.300,00 со ддв.
Годишна карта

Годишна карта

97
Годишниот астролошки профил, ќе ви даде конкретни насоки за една година односно од денот на вашиот роденден до роденденот кој ви следи, во тековната година. Овој астролошки профил, за разлика од наталната карта ви дава информации само за една година.
ден 1.000,00 со ддв.
Слика на Астро прашање

Астро прашање

85
Категоријата Астро прашање ќе ви даде одговор на конкретните прашања поврзани со вашата моментална или иднина одлука на одредено поле.
ден 600,00 со ддв.