Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Baby Multipractic

Мултипрактик д.о.о. темели на практичноста, употребливоста, иновативноста, квалитетот на производи создадени од наша страна за најмалите и нивните родители.
Создаваме производи со широка примена - еден производ кој може да го користите на повеќе начини, со цел да ги намали трошоците на секое семејство со принова, а од друга страна да им обезбеди квалитет и удобност на најмалите.

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Baby Multipractic 9 in 1

Baby Multipractic 9 in 1

2142
Една од најубавите работи што може да му се случи на човек во животот е да има безгрижно детство и топол дом. А за вашето бебе да има безгрижно детство треба да се чувстува удобно и заштитено. Нарачајте го Бејбимултипрактик 9 во 1 ќебенцето, производ кој може да го користите на 9 различни начини.
ден 1.100,00 со ддв.
Baby Multipractic 9 in 1 - Персонализирано

Baby Multipractic 9 in 1 - Персонализирано

2144
Една од најубавите работи што може да му се случи на човек во животот е да има безгрижно детство и топол дом. А за вашето бебе да има безгрижно детство треба да се чувстува удобно и заштитено. Нарачајте го Бејбимултипрактик 9 во 1 ќебенцето, производ кој може да го користите на 9 различни начини.
ден 1.300,00 со ддв.
Вреќа за спиење - 2 во 1

Вреќа за спиење - 2 во 1

2143
Практична вреќа за спиење, направена од високо квалитетен памук која го грее вашето бебе и прави лесно кожата да дише. На брз и лесен начин со закопчување на копчињата кои се наоѓаат на ракавите можете да го повиете вашето дете (swaddle техника), така што овој начин прави да се осеќа безбедно и сигурно и им дава чуство како се уште да се наоѓаат во мајчината утроба.
ден 1.000,00 со ддв.
Продолжувач на боди

Продолжувач на боди

2145
Поради брзиот раст на нашите најмили се јавува потребата од често менување на бодито и тоа знае да претставува дополнителен трошок, така што на неколку месеци секогаш треба да купуваме ново боди за најмилите.
ден 100,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 100,00 Max: ден 1.300,00
ден100 ден1300