Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Babyshop во соработка со К&K

среда, 10 октомври 2018

Овие обувки се наменети за деца кои лазат, кои се соочуваат и ги прават првите обиди за да проодат. Овие први обувки се исклучително лесни, флексибилни и меки и ја штитат нежната бебешка кожа.Се облекуваат лесно, поради патентот кој оди преку самиот ѓон и се најдобар избор на родителите кои сакаат ноџињата на нивните деца да се развиваат следејќи ги природните движења типични за секоја мала нога.  Надворешниот дел е направен од микрофибер, кој е 10 пати поотпорен на триење од обичната природна кожа - гарантира совршен изглед на обувките дури и по подолга употреба. Може да се чисти со детергент и вода.Повеќе информации за бебшките обувки имате. 

Овие одлични детски обувки може да ги погледнете на следниот линк. ТУКА

Одберете ги оние кои Ви се допаѓаат, платете ги со платежна картичка или одберете опција плаќање при достава, за останатото не грижете се, ќе ви стигнат на посакуваната адреса. 

logo babyshop

Оставете коментар