Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Bugs bunny sweet baby постeлнина

За жал, овој производ не е повеќе достапен.


1-Јорганска Навлака 100*150
2-Чаршав 120*180
3-Навлака за Перница 2*35*45

Состав: 100% Пaмук
Производител: TAÇ
Шифра: 5
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 1.980,00 со ддв.
- +

Цените се со вклучен ДДВ

Цените се со вклучен ДДВ

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ