Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Баланс велосипед минт - Janod

Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација.
Производител: Janod
Шифра: 3700217332433
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 5.790,00 со ддв.
ден 5.211,00 со ддв.
- +

- Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала.

- Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте.

- Гумите се пумпаат.

- Прилагодливата висина на седиштето е 32 до 36,5 cm.

- Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

- Потребно е склопување.

Информативен лист.

Димензии 77 x 33.5 x 51 cm
Материјал Дрво / Wood
Возраст 3-5 г.

- Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала.

- Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте.

- Гумите се пумпаат.

- Прилагодливата висина на седиштето е 32 до 36,5 cm.

- Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

- Потребно е склопување.

Информативен лист.

Димензии 77 x 33.5 x 51 cm
Материјал Дрво / Wood
Возраст 3-5 г.
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close