Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

BANZ - Нов бренд во Babyshop

недела, 03 мај 2020

Сите производи се изработени од специјално безбедни материјали, и испитувани се во најдобрите лабаратории во Сиднеј, со што секој производ поседува Сертификат за безбедност и ги исполнуваат највисоките стандарди за заштитна опрема или додатоци за вашите малечки. Освен тоа што ја нудат најдобрата заштита, производите се и ултра удобни, модерни и изработени за долготрајна употреба.

Антифони(пригушувачи на звук) Baby BANZ Earmuffs & Kidz BANZ Earmuffs,возраст:0-3год. и 3+ год.

возможете му безбедно растење на вашето дете, и зачувајте му ги здрави најважните сетила за вид и слух , како и кожата која што е преосетлива на УВ зраците,така што ќе одберете некој од нашите производи кои што се достапни во многу модерни и забавни дезени

ПОГЛЕДНИ ВИДЕО

Оставете коментар
Close