Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Бебешки чорапи (3-6 месеци)

Возраст (3-6 месеци) Состав: - ликра 18% - памук 80% - еластин 2 % Во цената се вклучени три пара чорапчиња! Цената е со вклучено ДДВ
Шифра: 172
ден 250,00 со ддв.
- +
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ