Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Бенџо

За малите надежни музичари! Ова убаво дрвено бенџо, обоено со меки и модерни бои, ќе го разбуди интересот на вашето за музиката. Големината е одлично прилагодена за малите раце. Штимерските клучеви се во форма на птици! Вклучени се 3 резервни жици.
Производител: Janod
Шифра: 3700217351601
ден 1.490,00 со ддв.
ден 1.341,00 со ддв.
- +

За малите надежни музичари! Ова убаво дрвено бенџо, обоено со меки и модерни бои, ќе го разбуди интересот на вашето за музиката. Големината е одлично прилагодена за малите раце. Штимерските клучеви се во форма на птици! Вклучени се 3 резервни жици.

Материјал Дрво 
Димензии 18 x 6 x 44,3 cm 
Возраст 3-8 г.

За малите надежни музичари! Ова убаво дрвено бенџо, обоено со меки и модерни бои, ќе го разбуди интересот на вашето за музиката. Големината е одлично прилагодена за малите раце. Штимерските клучеви се во форма на птици! Вклучени се 3 резервни жици.

Материјал Дрво 
Димензии 18 x 6 x 44,3 cm 
Возраст 3-8 г.
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close